Naši partneři

 

G&G filtration, s.r.o. – výrobní závod

www.ggfiltration.cz

Společnost G&G filtration, s.r.o. je výrobní společnost se sídlem v Likavce na Slovensku.

Společnost G&G filtration, s.r.o. se specializuje na vývoj a výrobu filtračních jednotek, vybavené automatickou regenerací filtračního média, pomocí tlakového vzduchu. Dále vyrábí např. sila s vyhrnováním materiálu, cyklónové odlučovače, rotační podavače, bodové filtry, digestoře, odlučovače jisker, svařované potrubí atd.

ENERGOFLEX s.r.o.

www.energoflex.cz

Společnost ENERGOFLEX s.r.o. je inženýrko – realizační společnost se zaměřením na technologická měření, zpracování studií, projektů a realizace dodávek v oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu a rekuperace odpadních energií. Při realizacích zajišťují profesionální vedení průběhu realizací pod vedením zkušených projekt managerů. V rámci spolupráce s GIDLY zajišťují veškeré realizační akce.

Schulte TZB, s.r.o.

www.schulte-tzb.cz

Schulte TZB zajišťuje komplexní realizaci souborů TZB včetně před projektové přípravy a záručního i pozáručního servisu. Za dobu svojí působnosti se tak stala dlouhodobým partnerem specialistů TZB, generálních dodavatelů staveb, developerů, koncových zákazníků a uživatelů. Cílem společnosti jsou efektivní a ekonomicky výhodné projekty navržené s ohledem na ochranu životního prostředí.

V-dusting s.r.o.

www.v-dusting.cz

V-dusting je realizační společnost působící v oblasti jak lehké, tak průmyslové vzduchotechniky. Mezi portfolio činností  a služeb V-dusting patří: Návrhy, dodávky a montáže systémů větrání, chlazení a průmyslové vzduchotechniky. Společnost zajišťuje komplexní služby servisu filtračních zařízení. Zajišťuje výměny filtračních patron, filtračních tašek, pravidelné kontroly filtračních zařízení a vzduchových rozvodů.

 

ADK Klima s.r.o.

www.adkklima.cz

ADK Klima s.r.o. je realizační společnost orientovaná na zakázky a zákazníky z průmyslového prostředí. Společnost realizuje zakázek TZB, průmyslového chlazení, větrání a průmyslové vzduchotechniky. Cílem poskytovaných služeb je zabezpečit komfortní provoz instalovaných zařízení, při nízkých provozních nákladech, směřujících k úspoře energií a minimalizaci investic do jejich oprav a údržby. Společnost má vlastní projekční oddělení pro návrh technologie a zpracování projektové dokumentace.

Donaldson Torit DCE – subdodavatel pro odlučovače mlhoviny

www2.donaldson.com

Společnost Donaldson Torit DCE poskytuje inovativní filtrační řešení pro odlučování prachu, výparů, dýmu a olejových mlh. Vývoj a provedení produktů se orientuje na zdokonalování eficience, úspory energie a prodloužení životnosti produktů. Výsledkem práce divize pro výzkum a vývoj za posledních 35 let je nesčetný počet nových technologií filtrace prachu, aplikované u mnoha zákazníků společnosti Donaldson Torit DCE v rámci svých specifických aplikací.