Naši partneři

Gidly, s.r.o. je obchodní společností, zajišťující provoz projekčního katalogu a online systému objednání nabízených komponent prvků průmyslové vzduchotechniky. Aktivně spolupracujeme s mnoha projekčními, realizačními a výrobními společnostmi. Nejvýznamnější obchodní partneři GIDLY jsou:

CIPRES FILTR BRNO s.r.o.

www.cipres.cz

Společnost CIPRES FILTR BRNO s.r.o. vyrábí, dodává a instaluji technologie průmyslového odprášení. Mezi nejrozšířenější výrobky patří filtrační zařízení CARM GH s automatickou regenerací filtračního média pomocí tlakového vzduchu. Aplikace průmyslového odprášení realizované společností CIPRES FILTR BRNO s.r.o. spolehlivě pracují u více než 20 000 zákazníků z průmyslového odvětví po celém světě.

ENERGOFLEX s.r.o.

www.energoflex.cz

Společnost ENERGOFLEX s.r.o. je inženýrsko – dodavatelská společnost se zaměřením na technologická měření, zpracování studií, projektů a realizace dodávek v oblasti využití odpadních energií. Cílem projektů ENERGOFLEX je nalezení souhrnu optimálních úsporných opatření formou rekuperace odpadního tepla z výrobních procesů vedoucí ke snížení spotřeb energií. Společnost zajišťuje i komplexní projektovou činnost v oblasti průmyslového odprášení.

GIOMETAL s.r.o.

www.giometal.cz

Společnost GIOMETAL s.r.o. se specializuje na výrobu převážně vzduchotechnických komponent a závěsné techniky. Ve výrobním cyklu zajišťuje CNC pálení, lisování, tváření plechu, svařování a povrchovou úpravu jednotlivých výrobků. Součástí je i zpracování výrobní dokumentace a technická příprava výroby.

Schulte TZB, s.r.o.

www.schulte-tzb.cz

Schulte TZB zalištuje komplexní realizaci souborů TZB včetně před projektové přípravy a záručního i pozáručního servisu. Za dobu svojí působnosti se tak stala dlouhodobým partnerem specialistů TZB, generálních dodavatelů staveb, developerů, koncových zákazníků a uživatelů. Cílem společnosti jsou efektivní a ekonomicky výhodné projekty navržené s ohledem na ochranu životního prostředí.

Chtěli byste se stát našim partnerem?

Nabízíme spolupráci potenciálním odběratelům, projekčním organizacím i dodavatelům.
Napište nám: