O společnosti

about

Proč jsme tady

Společnost Gidly, s.r.o. byla založena v roce 2016. Provozujeme online katalog komponent průmyslové vzduchotechniky. Společnost vznikla díky zkušenostem v oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu při úzké spolupráci s partnerskou společností CIPRES FILTR BRNO s.r.o..  Pomáháme projektantům vzduchotechnických systémů a jednotlivým realizačním firmám, zpřístupněním cenových a technických informací o jednotlivých komponentech vzduchotechnického systému.

Co nabízíme

Vypracovali jsme katalog, obsahující přes 9000 položek a následných variant komponentů potrubních tras jako jsou potrubní trouby, přechodové odbočky, kolena a klapky. Zkatalogizovali jsme pře 1000 technologických částí systému průmyslové vzduchotechniky. Námi prodávané komponenty jsou převážně svařované silnostěnné potrubní díly SKII a SKIII.  V nabídce máme i potrubní díly SKI v provedení pro použití v průmyslových aplikacích.

Katalog komponent průmyslové vzduchotechniky zahrnuje základní výkonové řady filtračních zařízení, cyklónových odlučovačů, ventilátorů a rotačních podavačů.

Námi provozovaný katalog slouží jako projekční materiály pro projektanty průmyslových vzduchotechnických systémů. Projektantům významně šetříme čas při návrhu a tvorbě rozpočtů. Zároveň pomáháme realizačním společnostem jednoduše objednat potřebné díly.

Projektujeme

Naši projektanti pomáhají řešit nejrůznější úkoly v oblasti průmyslové vzduchotechniky. Navrhujeme VZT systémy, projektujeme technologie průmyslového odsávání, tvoříme rozpočty. V námi realizovaných projektech využíváme položky našeho katalogu.

Přínosem našeho on-line katalogu jsou soubory k volnému stažení ve formátu DWG, STEP a 3DPDF. Katalog umožňuje tvořit rozpočty ve formátu xls, cenové kalkulace jednotlivých komponent s možností vygenerovat rozpočet v XLS, nebo zaslat konkrétní nabídku.

Mezi naše zákazníky patří i uživatelé odsávacích a filtračních systémů, kteří si díky našemu katalogu jednoduše objednávají díly potrubí poškozeného abrazí, korozí či jiným opotřebením.

Na našich stránkách se snažíme v sekci AKADEMIE GIDLY vysvětlit vzduchotechnické závislosti a praxí ověřená pravidla, která jsou užitečná pro návrh a realizaci dobře fungujícího systému odsávání a filtrace vzduchu.

Ing. Radek Veselý
jednatel společnosti

Zásady ochrany osobních údaju

Všeobecné obchodní podmínky