O společnosti

about

O společnosti

Společnost Gidly, s.r.o. provozuje od roku 2016 prodejní katalog komponent průmyslové vzduchotechniky. Mezi naše výhradní partery a dodavatele patří společnost CIPRES FILTR , jakožto významný výrobce technologií průmyslového odprášení na evropském trhu. Náš katalog poskytuje korektní a plnohodnotné informace pro rozpočtáře, projektanty a realizační firmy z oboru průmyslové vzduchotechniky. Neustále rozšiřujeme odběratelskou základnu o dlouhodobé partnery, kterým poskytujeme nejen prodejní servis, ale i odborné konzultace konkrétních projektů.

Sklad svařovaného vzduchotechnického potrubí:

Všichni, kteří realizují odsávací systémy prachu s potrubními rozvody ze svařovaného potrubí, naráží při realizaci na to stejné dilema. Jedná se o množství navezeného materiálu na stavbu s otázkou: Navézt materiálu více a mít jistotu že potrubní rozvod dokáži zrealizovat bez zbytečných prostojů montážních techniků, nebo navézt materiál přesně podle projektu a věřit, že je projekt natolik přesný a materiál beze zbytku vystačí? Problém svařovaného potrubí je totiž v tom, že vyrobit jedno koleno znamená minimálně týden prostoje na montáži. Toto koleno je nutné objednat, vypálit, stočit, svařit a odvézt do zinkovny. Následně až expedovat na stavbu. Při tom všem samozřejmě přemlouváte výrobu k tomu, aby Vám toto „koleno“ upřednostnila před ostatními zakázkami. Svařované potrubí se běžně skladem nikdo nedrží a z pravidla se vyrábí na zakázku.

Toto dilema jsme se po dohodě s našimi obchodními partnery rozhodli vyřešit, a to provozováním 1.  skladu svařovaného potrubí v ČR. Nyní jsme ve fázi dokončování skladovacích prostor a začínáme s naskladňováním materiálu. Na našem webu vzniká oddíl skladových zásob, kde bude možné pomocí PC, tabletu či mobilu objednat chybějící materiál přímo ze stavby. Objednaný materiál odešleme obratem sběrnou službou a druhý den jej máte k dispozici na stavbě.

Ušetříte tak nejen čas při samotné realizaci, ale i náklady na případné prostoje montážních techniků.

Zbylý materiál na stavbě, který nebyl využitý pro realizaci, od Vás odkoupíme a zpět naskladníme!

Nabízíme / prodáváme:

Výrobky našeho výhradního partnera CIPRES FILTR:

  • Filtrační zařízení (stacionární filtrační jednotky, lokální filtry, silofiltry)
  • Průmyslové ventilátory (radiální vzduchové ventilátory a transportní ventilátory)
  • Cyklónové odlučovače, rotační podavače

Svařované potrubí a pozinkované potrubí:

  • Segmentová kolena v rádiusech 1D až 3D
  • Přechodové a sedlové odbočky, redukce
  • Uzavírací a přepínací klapky, šíbry
  • Výduchové hlavice, pružné spoje, tlumiče hluku

O katalogu:

Předností našeho on-line katalogu jsou přílohy ke každému produktu ve formátu DWG, STEP a 3DPDF. Katalog umožňuje tvořit rozpočty ve formátu xls, cenové kalkulace jednotlivých komponent s možností vygenerovat rozpočet v XLS, nebo zaslat konkrétní nabídku. Veškerá data je možno stahovat bez registrace.

 

V dnešní době navazujeme partnerství s výrobci zhášecích systémů pro filtrační zařízení a výrobci prvků explozní ochrany tak, abychom rozšířili portfolio katalogizovaných produktů v co největším rozsahu – průmyslová vzduchotechnika.

 

Ing. Radek Veselý
jednatel společnosti

 

 

Zásady ochrany osobních údaju

Všeobecné obchodní podmínky

Naši partneři