PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ A FILTRACE VZDUCHU

about

G&G filtration CZ, s.r.o. – Brno

Specializujeme se na technická řešení systémů odsávání a filtrace vzduchu v průmyslové výrobě.  Klientům nabízíme komplexní servis v podobě zpracování studie odprášení, návrhu technického řešení, výrobu a dodávku filtrační technologie. Realizace zajišťujeme prostřednictví našich partnerů, které volíme vždy tak, aby byli klientovi distančně co nejblíže a poskytovali profesionální služby.

Servis a optimalizace filtračního systému

Poskytujeme profesionální servis všech typů filtračních zařízení a komponentů odsávání. Provádíme diagnostiku filtrační technologie, navrhujeme optimalizaci stávajících systémů, nastavujeme servisní plány včetně výměny filtračních médií. Důležité komponenty držíme skladem. Více informací naleznete v sekci servis filtrů.

Pro zpracování techniko – cenové nabídky, či vytvoření návrhu odprášení, nás prosím kontaktujte.

G&G filtration, s.r.o. – Likavka SK

Náš výrobní podnik se sídlem v Likavce na Slovensku zajišťuje výrobu a dodávku technologie průmyslové filtrace a odprášení.

Základním výrobním programem jsou:

  • Stacionární tkaninové filtrační jednotky G&G JFR-S vybavené automatickou regenerací filtračního média pomocí tlakového vzduchu
  • Lokální tkaninové filtrační jednotky G&G JFR-L pro odprášení přesypů dopravníků
  • Keramické filtrační jednotky G&G JFR-C s teplotní odolností do 1200°C pro odprášení kotlů
  • Cyklónové odlučovače a rotační podavače
  • Sila do objemu 100 m³ s vyhrnovacím mechanismem.

Naše konkurenční výhoda:

Filtraci prachu rozumíme a baví nás ji řešit. Pomáháme Vám najít tu správnou cestu mezi pořizovacími náklady na technologii a provozními náklady na servis. Naše oddělení konstrukce a vývoje řeší každý detail výrobku s maximální pečlivostí. Do oboru průmyslového odsávání a filtrace vzduchu přinášíme moderní přístup ve vztahu k úspoře elektrické energie a životního prostředí. Veškerou výrobní dokumentaci zpracováváme ve 2D a 3D. Máme silné výrobní zázemí výrobní haly o ploše 2500 m².

 Ing. Radek Veselý
jednatel společnosti

 

 

Zásady ochrany osobních údajů

Všeobecné obchodní podmínky